Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kutnowscy policjanci pomogli 90-letniej kobiecie

90-letnia kobieta zasłabła na jednej z ulic Kutna. Nie wiadomo jak się skończyłaby się ta sytuacja, gdyby nie natychmiastowa reakcja przechodzących obok policjantów. Seniorka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

28 czerwca 2018 roku funkcjonariusze wydziału kryminalnego wykonywali czynności na terenie Kutna. Na jednej z ulic zauważyli starszą kobietę, która nagle przewróciła się i uderzyła głową o chodnik. Policjanci natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy.

Starsza pani odzyskała przytomność, ale w wyniku uderzenia doznała obrażeń głowy i krwawiła. Kryminalni wezwali pogotowie i poprosili w pobliskim sklepie o opatrunek aby móc zatamować krwawienie. Do przyjazdu ratowników mundurowi cały czas obserwowali kobietę.

90-latka podała policjantom swoje imię i nazwisko, nie pamiętała jednak swojego adresu zamieszkania. Po przyjeździe karetki pogotowia starsza kobieta została zabrana do szpitala. Policjanci ustalili dokładne dane starszej osoby i powiadomili o całym zajściu jej najbliższych.

(KWP w Łodzi / po)

Powrót na górę strony