Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani podczas włamania do nielegalnych automatów do gier

Data publikacji 02.07.2018

Policjanci z gubińskiego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do lokalu, z którego chcieli ukraść pieniądze znajdujące się w automatach do gier hazardowych. Decyzją sądu mężczyźni kolejne trzy miesiące spędzą w areszcie. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli maszyny do gier.

W piątek (29 czerwca) policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gubinie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do lokalu na terenie Gubina, z którego chcieli ukraść pieniądze znajdujące się w maszynach do gier. Mężczyźni byli tak zajęci włamaniem do automatów, że nawet nie zauważyli jak do pomieszczenia weszli mundurowi. Policjanci zastali ich w momencie, gdy jeden z nich łomem próbował otworzyć kolejną maszynę, natomiast drugi szlifierką przecinał kłódkę. Zatrzymani to 29- i 51-latek, którzy znani są gubińskim policjantom. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli narzędzia służące im do przestępstwa, a także skradzione pieniądze. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli cztery automaty do gier. To kolejne nielegalne miejsce hazardu zlikwidowane na terenie Gubina.

http://krosno.lubuska.policja.gov.pl/go3/serwis-informacyjny/aktualnosci/25010,Policja-KAS-i-zabezpieczone-nielegalne-automaty-do-gier-hazardowych.html?search=3329357.

Mężczyźni w sobotę (30 czerwca) zostali doprowadzeni na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim. Prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym sprawy skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec 29 i 51-latka tymczasowego aresztowanie, do którego przychylił się sąd. Mężczyźni kolejne trzy miesiące spędzą w areszcie.

 

Źródło: asp. szt. Justyna Kulka

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.06 MB)

Powrót na górę strony