Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Data publikacji 12.07.2018

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sławnie otrzymał informacje o mężczyźnie, który próbuje popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu kolejowego. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyźnie nic się nie stało i został przetransportowany do szpitala na obserwację.

Dyżurny KPP w Sławnie otrzymał informację, że na wiadukcie kolejowym za gimnazjum w Sławnie mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Mundurowi musieli działać szybko gdyż, kiedy dotarli na wiadukt kolejowym mężczyzna miał już na szyi założoną linę, natomiast drugi jej koniec przywiązany był do wiaduktu. Niedoszły samobójca głośno krzyczał, żeby nikt do niego się nie zbliżał oraz groził, że jeżeli ktoś do niego podejdzie to skoczy.

Obawiając się, że desperat może spełnić swoją groźbę, policjanci podjęli z nim negocjację oraz wykorzystując jego nieuwagę obezwładnili go i ściągnęli z wiaduktu oraz odcięli założony na szyi sznur. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów 30-latek został uratowany i przetransportowany do szpitala celem dalszej obserwacji.

(KWP w Szczecinie / kp)

 

Powrót na górę strony