Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odurzające ciasteczka i marihuana

Data publikacji 12.07.2018

Chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali wczoraj 28-letniego mężczyznę. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli duże ilości marihuany oraz ciastka z zawartością tego środka odurzającego. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

Policjanci kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej przeszukali wczoraj rano jedno z mieszkań na terenie Chełma. Znaleźli tam ponad 800 gramów suszu marihuany. Zainteresowali się też ciastkami w ilości ponad 30 sztuk, które znaleźli w kuchennej szafce. Jak się okazało zawierały one marihuanę. Znalezione narkotyki zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone. W związku z tą sprawą zatrzymany został 28-letni chełmianin, który wynajmował to mieszkanie.

Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli też pieniądze w kwocie ponad 4 tysięcy złotych. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 23.87 MB)

Powrót na górę strony