Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamość: I miejsce w Mistrzostwach Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB

Data publikacji 12.07.2018

Policjanci z zamojskiej komendy podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. To nie koniec sukcesów naszych kolegów, w kategorii kobiet st. post. Monika Mazur wywalczyła bowiem II miejsce, natomiast w kategorii mężczyzn jako pierwszy do mety dojechał sierż. Radosław Wasilewski. Dumni ze sportowych osiągnięć naszych kolegów życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

Trzech policjantów i policjantka z zamojskiej komendy w miniony weekend próbowali swoich sił w kolarskich zmaganiach w Janowie koło Chełma. Podczas odbywających się tam II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB zawodnicy ścigali się w cyklu Maratonów Kresowych na dystansie półmaratomu. Kolarze do pokonania mieli około 32 km – w półmaratonach oraz około 61 km dla dystansu maratonu.

Nasza koleżanka st. post. Monika Mazur w kategorii kobiet wywalczyła drugie miejsce. Natomiast w kategorii mężczyzn pierwszy na mecie był sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Zawodnik zajął również drugie miejsce open wśród wszystkich startujących na dystansie półmaratonu. W czołówce znaleźli się również dwaj kolejni policjanci z Zamościa - st. post. Dariusz Orłowski, który na metę dojechał jako IV oraz st. sierż. Łukasz Sobolewski.  

W klasyfikacji drużynowej policjanci z Zamościa nie mieli sobie równych, zdobyli bowiem najwyższe miejsce na podium.    

Całej czwórce serdecznie gratulujemy i życząc sportowych sukcesów trzymanym kciuki za kolejne miejsca na podium.

D.K-B. 

Powrót na górę strony