Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kraśnik: Wypadek na placu zabaw

Data publikacji 12.07.2018

Siedmioletni chłopiec pozostawiony bez opieki osób dorosłych doznał obrażeń ciała bawiąc się na placu zabaw. Matka chłopca w czasie wypadku była nietrzeźwa i przebywała w domu. Sprawa nieodpowiedzialnej opiekunki trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Wczoraj po południu policjanci z Komisariatu Policji w Kraśniku pojechali na jeden z osiedlowych placów zabaw. Według zgłoszenia niespełna 7-letni chłopiec bez opieki osoby dorosłej spadł z zainstalowanej na placu zjeżdżalni, stracił przytomność i doznał obrażeń ciała.

W trakcie zdarzenia matka chłopca, 44-letnia mieszkanka Kraśnika przebywała w mieszkaniu. Jak ustalili policjanci kobieta była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Pomocy rannemu dziecku udzieliła załoga wezwanej na miejsce karetki pogotowia. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Na szczęście nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu.  

Zgodnie z prawem chłopiec powinien przebywać na placu zabaw pod opieką odpowiedzialnej osoby dorosłej. Sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

J.M.

Powrót na górę strony