Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odgwiżdż koniec gry dla najbardziej poszukiwanych uciekinierów w Europie

Data publikacji 12.07.2018

Właśnie wtedy, gdy wydawało Ci się, że po półfinałach będzie brakować piłki nożnej, a już tylko europejskie drużyny pozostaną w turnieju, europejskie organy ścigania rozpoczynają własną konkurencję. Dwudziestu pięciu niebezpiecznych przestępców uciekających przed policją weszło do Pucharu Najbardziej Poszukiwanych w Europie, aby stać się tak znanymi, jak niektórzy z prawdziwych graczy. Im więcej ludzi widzi ich twarze, tym większe są szanse, że zostaną aresztowani. Piłka w grze!

Ta najnowsza kampania Europejskiej Sieci Zespołów Poszukiwań Celowych (ENFAST) i Europolu ma tylko jeden cel: zapoznanie obywateli Europy z twarzami niektórych z najbardziej pożądanych przestępców w Europie i schwytanie ich. Wiedząc jak wyglądają, możesz ich rozpoznać, a twoja wskazówka może być ostatnim brakującym elementem układanki. Pomóż policji ją ułożyć i złapać przestępców.

To nie jest zaszczyt występować w tej lidze, ponieważ każdy z tych graczy zdobył swoje miejsce w tym specjalnym zespole dopuszczając się poważnych czynów. Ponad połowa wymienionych przestępców jest poszukiwana przez policję za morderstwo, inni za handel narkotykami na dużą skalę, rozbój z użyciem broni, oszustwo lub połączenie powyższych.

Na tym specjalnym boisku jest 25 graczy, poszukiwanych przez organy ścigania z 23 krajów europejskich. Na początku gry pole będzie puste. O dziś krajowe organy ścigania i Europol będą udostępniać różne kody za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych. Potrzebujesz tych kodów, aby odblokować karty przestępców / graczy na polu. Dziewiąty i ostatni kod zostanie udostępniony w sobotę rano, 14 lipca 2018 r. i pozwoli ci uzupełnić drużynę, przed ostatecznym gwizdkiem dla drużyny przestępców. Włączysz się do gry? Odsłaniaj karty razem z nami. Pierwszy kod: #RedCardUROut. Wpisz go na stronie www.eumostwanted.eu/crimeleague i zobacz kto kryje się pod kartami. Jeśli trafiłeś, dzwoń pod numer 997. Następne kody będziemy publikować na naszych profilach - Facebook: @PolicjaPL oraz Twitter: @PolskaPolicja

Wizerunki przestępców i informacje na ich temat umieszczone są na stronie internetowej Europe's Most Wanted, która obecnie obejmuje ponad 50 poszukiwanych. Doświadczenie nauczyło nas, że potrzebny jest bardziej oryginalny ton, aby przyciągnąć odwiedzających tę stronę. Utrzymywanie dużej liczby odwiedzających jest ważne, aby zwiększyć szansę na umieszczenie tych przestępców za kratkami.

Poprzednie prowadzone na dużą skalękampanie doprowadziły do ​​sześciu aresztowań: trzy z kampanii świątecznej w grudniu 2016 r. i trzy z letnich pocztówek w sierpniu 2017 r. W sumie co najmniej 17 niebezpiecznych przestępców, którzy znaleźli się na liście Most Wanted w Europie, zostało złapanych dzięki kluczowym wskazówkom od obywateli.

Jeśli chcesz zagrać w tę grę, wejdź na stronę www.eumostwanted.eu/crimeleague. Aby odblokować przestępców szukaj kodów na kontach mediów społecznościowych swojej policji krajowej i / lub Europolu.

Powrót na górę strony