Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kalisz - Dzieci mają głos!

Data publikacji 12.07.2018

„Dzieci mają głos” - to wspólna kampania Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu i radia CENTRUM_106.4. W ubiegłym roku dzieci starały się uświadomić dorosłym, dlaczego przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, jest tak ważne. W tegorocznej edycji starają się przekonać słuchaczy, do bezpieczeństwa podczas wakacji. Mamy nadzieje, że radiowe dżingle dotrą do świadomości dorosłych!

Dżingle, to krótkie przerywniki audycji radiowych. To dźwięk, który ma być łatwo zapamiętywalnym sloganem i pozostać w świadomości słuchaczy na dłużej. W tegorocznej edycji akcji „Dzieci mają głos” radiowcy wspólnie z policjantami  przygotowali dziewięć spotów z hasłami dotyczącymi bezpieczeństwa. Głosów na potrzeby tegorocznej kampanii użyczyła  grupa najmłodszych kaliszan. Przez okres wakacji, na falach radia dzieci przypominają wszystkim słuchaczom, że czujności nie należy tracić nigdy, także podczas urlopu. Spoty radiowe mają też uświadomić wszystkim, że bezpieczeństwo najmłodszych, zależy w dużej mierze od odpowiedzialnego zachowania dorosłych.

Dla uczniów okres wakacji to czas większej swobody, wolności i poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi. Niestety okazuje się również, że często, to czas wolny od nadzoru dorosłych. Brak uwagi rodzica lub opiekuna może generować niebezpieczne i tragiczne w skutkach dla dziecka wydarzenia. Wiele z nich, to niestety nieszczęśliwe wypadki, spowodowane nieuwagą dorosłych. Wakacyjne wyjazdy często sprzyjają sytuacjom, w których może dojść do zdarzeń, w których bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych będzie zagrożone. Między innymi właśnie tą kwestię, za pośrednictwem tegorocznej  kampanii radiowej, chciały przekazać dzieci wszystkim słuchaczom.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja kampanii „Dzieci mają głos”, podobnie jak poprzednia, dotrze do jak najszerszego grona odbiorców. A kwestie wypowiadane przez najmłodszych zmuszą do chwili zastanowienia, nad konsekwencjami nieodpowiedzialnych zachowań!

Anna Jaworska-Wojnicz/MŚ

Nagranie audio Nagranie 1

Opis nagrania: Nagranie 1

Pobierz plik Nagranie 1 (format mp3 - rozmiar 183.17 KB)

Nagranie audio Nagranie 2

Opis nagrania: Nagranie 2

Pobierz plik Nagranie 2 (format mp3 - rozmiar 222.35 KB)

Nagranie audio Nagranie 3

Opis nagrania: Nagranie 3

Pobierz plik Nagranie 3 (format mp3 - rozmiar 267.25 KB)

Nagranie audio Nagranie 4

Opis nagrania: Nagranie 4

Pobierz plik Nagranie 4 (format mp3 - rozmiar 210.1 KB)

Nagranie audio Nagranie 5

Opis nagrania: Nagranie 5

Pobierz plik Nagranie 5 (format mp3 - rozmiar 299.9 KB)

Nagranie audio Nagranie 6

Opis nagrania: Nagranie 6

Pobierz plik Nagranie 6 (format mp3 - rozmiar 211.74 KB)

Nagranie audio Nagranie 7

Opis nagrania: Nagranie 7

Pobierz plik Nagranie 7 (format mp3 - rozmiar 291.74 KB)

Nagranie audio Nagranie 8

Opis nagrania: Nagranie 8

Pobierz plik Nagranie 8 (format mp3 - rozmiar 176.63 KB)

Nagranie audio Nagranie 9

Opis nagrania: Nagranie 9

Pobierz plik Nagranie 9 (format mp3 - rozmiar 237.04 KB)

Powrót na górę strony