Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 13-latki

Data publikacji 16.07.2018

Policjanci z VII komisariatu prowadzili poszukiwania za zaginioną 13-latką. Dziewczyna w niedzielny wieczór po kłótni z rodzicami wysiadła z ich samochodu i uciekła w nieznanym kierunku. Na szczęście nieletnią policjanci odnaleźli jeszcze przed północą. Nastolatka ukrywała się w krzakach w pobliżu swojego domu.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze z VII komisariatu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki. Jak ustalili około godz. 19.00 po kłótni z rodzicami 13-latka opuściła samochód rodziców udając się w nieznanym kierunku. Dziewczyna nie odbierała telefonu ani nie odpisywała na sms-y.

Było to jej pierwsze zaginięcie. W związku z tym ogłoszono alarm dla wszystkich funkcjonariuszy komisariatu. Policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą i m.in. sprawdzali monitoring miejski, szpitale, dworce, schroniska i przystanki MPK.

Po kilku godzinach poszukiwań mundurowi odnaleźli nieletnią. Dziewczyna ukrywała się w krzakach w pobliżu miejsca zamieszkania. Uciekinierkę, całą i zdrową stróże prawa przekazali pod opiekę rodziców.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony