Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione w Niemczech maszyny budowlane

Data publikacji 17.07.2018

Policjanci z Bolesławca odnaleźli dwie maszyny budowlane o wartości pół miliona złotych. Funkcjonariusze w ramach międzynarodowej współpracy uzyskali informację, że skradzione na terenie Niemiec pojazdy specjalistyczne mogą znajdować się na terenie powiatu bolesławieckiego. Podjęte szybko działania doprowadziły do odzyskania mienia. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczni w tej sprawie.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w ramach międzynarodowej współpracy otrzymali informacje, że na terenie Niemiec skradzione zostały dwie maszyny budowlane. Z przekazanych informacji wynikało, że utracone mienie może trafić na teren powiatu bolesławieckiego.

Funkcjonariusze z Bolesławca sprawdzając teren miasta i powiatu odnaleźli dwie skradzione maszyny. Znajdowały się one na jednej z bocznych ulic miasta.

Druga maszyna budowlana została znaleziona kilkadziesiąt kilometrów dalej, na parkingu przy nieczynnym barze na terenie gminy Bolesławiec. Wartość odzyskanego mienia wyceniona została na kwotę pół miliona złotych.

Policjanci przekażą odzyskane ładowarki teleskopowe prawowitemu właścicielowi. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności w tej sprawie.

(KWP we Wrocławiu)

  • odzyskane maszyny budowlane
  • odzyskane maszyny budowlane
  • odzyskane maszyny budowlane
  • odzyskane maszyny budowlane
Powrót na górę strony