Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Wakacje w pełni. Policjanci kontrolują miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży

Data publikacji 18.07.2018

Szczycieńscy policjanci wraz ze strażakami oraz przedstawicielami sanepidu od początku wakacji regularnie odwiedzają miejsca letniego wypoczynku dzieci młodzieży. Dzięki nadzorowi prowadzonemu przez służby, najmłodsi turyści mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z uroków wypoczynku.

Mając na uwadze przede wszystkim zmieniające się warunki pogodowe, przedstawiciele służb sprawdzają warunki pobytu dzieci i młodzieży wypoczywających na świeżym powietrzu. Organizatorzy obozów, które usytuowane są w lasach i nad jeziorami są kontrolowani przez policjantów, strażaków oraz pracowników sanepidu co do właściwego przygotowania i prowadzenia wypoczynku. W trakcie ostatnich dni sierż. Agata Mendelewska, sierż. szt. Grzegorz Licki, mł. asp. Piotr Soliwoda, sierż. szt. Paweł Czarnota, sierż. szt. Karolem Ponikiewskim i mł. asp. Krzysztof Kowalski odwiedzili ośrodki wypoczynku w Rekownicy, Kierwiku, Nartach, Piecach oraz na Leśnej Polanie nad jeziorem Gromskim.

  • Spotkanie z kolonistami
    Spotkanie z kolonistami
  • Spotkanie z kolonistami
    Spotkanie z kolonistami
  • Spotkanie z kolonistami
    Spotkanie z kolonistami

Funkcjonariusze przypomnieli o zasadach prawidłowego zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia, a także poinstruowali jak należy prawidłowo posługiwać się gaśnicą i sprzętem służącym do pływania. Ponadto przekazane zostały numery telefonów, które należy wykorzystać w sytuacji pilnego skontaktowania się ze służbami.

(esz/tm)

Powrót na górę strony