Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z wizytą kontrolną na obozie harcerskim

Data publikacji 19.07.2018

Policjanci utrzymują stały kontakt z komendantami obozów harcerskich organizowanych na terenie powiatu lipnowskiego. Dzisiaj wraz z leśnikiem, strażakiem i pracownicami gminy kontrolowali obóz harcerski nad Jeziorem Orłowskim w Teodorowie.

Od początku wakacji policjanci w powiecie lipnowskim przeprowadzają we współpracy z innymi służbami kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Każdego roku odbywają się tam obozy harcerskie. Najwięcej jest ich w gm. Skępe i Dobrzyń na Wisłą. Policjanci są w stałym kontakcie z komendantami obozów w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom.

Dzisiaj (19.07.18) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie i Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą wraz ze strażakiem z Państwowej Straży Pożarnej z Lipna, Leśniczym z Wielgiego i pracownikami Urzędu Gminy w Wielgiem odwiedzili harcerzy, którzy przyjechali na letni obóz do Teodorowa nad Jeziorem Orłowskim. Żadna z przybyłych służb nie miała uwag do stanu, ani organizacji obozu. Harcerze zadbali o odpowiednią ochronę przed ogniem i wodą. Są w stałym kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za ostrzeżenia meteorologiczne, strażakami i policjantami.

Pozostaje tylko życzyć miłego wypoczynku!

 

Powrót na górę strony