Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zaginionej nastolatki

Data publikacji 31.07.2018

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginioną nastolatką. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że Angelika Katarzyna Steinborn 28 lipca 2018 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Mimo prowadzonych działań nie udało się do tej pory odnaleźć młodej kobiety. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiona:
Angelika Katarzyna STEINBORN
lat 17
zam. Legnica

RYSOPIS: wzrost ok. 160 cm, średniej budowy ciała, lekka nadwaga, twarz owalna, włosy do ramion, kręcone i farbowane koloru ciemny brąz, oczy zielone.

CECHY SZCZEGÓLNE: na wysokości pasa i kręgosłupa lekko odstający naczyniak średnicy 4-5cm, koloru białego

UBIÓR: koszulka z krótkim rękawem koloru fioletowego, strój kąpielowy biały w czarne kropki, krótkie spodenki koloru czarnego, sandały koloru czarnego

PRZEDMIOTY: plecak sportowy koloru niebieskiego, ręcznik koloru białego, dowód osobisty, legitymacja szkolna CKU

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Zespołu Poszukiwań legnickiej komendy tel. (76) 876-15-41 lub 997, 112.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

 

Powrót na górę strony