Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Internauci z policjantami - czyli pomoc w poszukiwaniach

Data publikacji 13.08.2018

Od kilku dni, funkcjonariusze z Krapkowic prowadzili poszukiwania w celu ustalenia miejsca pobytu 35-letniej kobiety. Policjanci, aby jak najszybciej odnaleźć zaginioną, dodatkowo podali komunikaty na stronie internetowej komendy, mediach społecznościowych oraz portalach internetowych. Zaginiona została zauważona w Opolu, przez mieszkańca Gogolina. Nie wiedziała gdzie jest i co się z nią dzieje - wezwani na miejsce policjanci natychmiast udzielili jej niezbędnej pomocy.

Policjanci z Krapkowic o zaginięciu kobiety zostali powiadomieni przez jej ojca. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że zaginiona ostatni raz była widziana 3 sierpnia około 6:00 w miejscu zamieszkania. Po wyjściu z domu nie nawiązała już kontaktu z rodziną.

Po upublicznieniu informacji o prowadzonej akcji poszukiwawczej policjanci z Krapkowicach, Prudnika i Głubczyc sprawdzali liczne informację o zaginionej przychodzące od mieszkańców z rejonu Głogówka i Głubczyc.

Dzięki podanym komunikatom, w niedzielę popołudniu (12 sierpnia br.) w Opolu, poszukiwana kobieta została rozpoznana przez mieszkańca Gogolina. Mężczyzna na miejsce wezwał policjantów, którzy potwierdzili tożsamość kobiety i się nią zaopiekowali. Zaginiona nie wiedziała, gdzie się znajduje i co robi w Opolu. Na szczęście nic złego się nie stało. 35-latka po konsultacji lekarskiej została skierowana do szpitala.

Powrót na górę strony