Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 14.08.2018

Niespełna 2 godziny trwały poszukiwania zaginionej 75 – latki. Brzeżanka wyszła z domu wieczorem nie informując o tym rodziny. Zaginionej szukało kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników. Kobieta odnalazła się dzięki czujności jednej z mieszkanek miasta.

Wieczorem, 8 sierpnia brzescy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 75-letniej mieszkanki miasta. W związku z tym Komendant Policji w Brzegu zarządził alarm dla całej jednostki. Policjanci wraz z brzeskimi strażakami oraz grupą poszukiwawczo – ratowniczą z OSP Lipki rozpoczęli poszukiwania za zaginioną.

Policjanci sprawdzili m.in. dworce, szpital, parki i tereny leśne wokół Brzegu. W trakcie poszukiwań funkcjonariusze rozpytywali również mieszkańców, o to czy nie widzieli zaginionej kobiety. Już po chwili, dzięki czujności jednej z kobiet, na jednej z ulic miasta odnalazła się 75 – latka. Kobieta wróciła już do rodziny i teraz jej życiu nic nie zagraża.

14 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu odbyło się spotkanie z mieszkanką Brzegu, dzięki której została odnaleziona zaginiona kobieta. List gratulacyjny wraz z kwiatami dla „brzeskiej wolontariuszki” przekazał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzegu – mł. insp. Piotr Nowakowski.

Powrót na górę strony