Policjanci pomogli mężczyźnie - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli mężczyźnie

Data publikacji 22.08.2018

Oficer dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który oświadczył, że jego 29-letni brat prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo, ponieważ wysłał mu sms z taką treścią. Odnaleziony 29-latek trafił do stalowowolskiego szpitala.

Tuż po godz. 7, mieszkaniec gminy Bojanów zadzwonił do stalowowolskich policjantów i poinformował, że jego 29-letni brat nie wrócił na noc do domu i przesłał mu sms, w którym odgrażał się, że odbierze sobie życie.
 
Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy po ustaleniu ubioru i rysopisu zaginionego rozpoczęli poszukiwania. 29-latek miał przy sobie telefon, ale go nie odbierał. Funkcjonariusze sprawdzili teren w pobliżu miejscowości, gdzie zamieszkuje 29-latek, jednak nie przyniosło to rezultatu.
 
W toku dalszych czynności policjanci sprawdzili przystanki autobusowe, leśne drogi, polany, drogę w kierunku Stalowej Woli. W trakcie tych sprawdzeń do policjantów dotarła informacja, że zaginiony mężczyzna wrócił do domu. 
 
Podczas rozmowy, którą z 29-latkiem przeprowadzili policjanci, mężczyzna zachowywał się dziwnie. Funkcjonariusze na miejsce wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. 

(KWP w Rzeszowie / mw)
 
 

Powrót na górę strony
Polska Policja