Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tomaszów Lub.: Śmiertelny wypadek podczas przejażdżki quadem

Data publikacji 22.08.2018

Policjanci z Tomaszowa wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na terenie kompleksu leśnego w gm. Susiec. Dwóch mężczyzn wybrało się na przejażdżkę qudem. Dla 44-latka jazda na czterokołowcu zakończyła się tragicznie. O tym, co się stało, jego kolega poinformował Policję dopiero następnego dnia. 29-latek został zatrzymany.

Wczoraj w godzinach rannych do Posterunku Policji w Narolu zgłosił się jej 29-letni mieszkaniec gm. Narol. Mężczyzna poinformował, że jego 44-letni kolega został poszkodowany w wypadku. Do tego zdarzenia miało dojść dzień wcześniej, kiedy to razem wybrali się do lasu na przejażdżkę quadem.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podczas jazdy, czterokołowiec uderzył w drzewo, skutkiem czego doszło do wywrócenia się pojazdu. 29-latek miał zostawić swojego kolegę na miejscu wypadku i wrócić do domu.

Jak wynika z ustaleń, mężczyzna dopiero następnego dnia rano zgłosił się na Policję informując o zdarzeniu. Na miejscu zdarzenia, w miejscowości Paary, policjanci znaleźli pojazd oraz leżącego obok 44-letniego mężczyznę. Lekarz stwierdził jego zgon.

29-letni mężczyzna został zatrzymany. Będą wykonywane z nim czynności procesowe. Obecnie tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim ustalają przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

MR

Powrót na górę strony