Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt tymczasowy za posiadanie narkotyków

Data publikacji 30.08.2018

Działania policjantów z wydziału kryminalnego z Dębicy pozwoliły zatrzymać 28-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna zajmował się przestępczością narkotykową. Policjanci zabezpieczyli 4 kilogramy amfetaminy i prawie kilogram marihuany. 28-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy we wtorek w podkrakowskich Balicach zatrzymali 28-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna posiadał i zajmował się handlem narkotykami. Do zatrzymania doszło rano na autostradzie w Balicach. W samochodzie, którym poruszał się mieszkaniec Śląska, funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kilogramy amfetaminy, a podczas przeszukania jego domu ujawniono prawie kilogram marihuany. 28-latek został przewieziony do dębickiej komendy, gdzie prowadzone były dalsze czynności procesowe. 

Wczoraj prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty. Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres dwóch miesięcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

 

  • fot. KPP Dębica
    fot. KPP Dębica
  • fot. KPP Dębica
    fot. KPP Dębica
  • fot. KPP Dębica
    fot. KPP Dębica

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.4 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja