Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stracił prawo jazdy. Namierzył go policyjny wideorejestrator

Data publikacji 04.09.2018

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę toyoty, który przekroczył prędkość. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość na obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14:00 na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy, pomiędzy ulicami Niewiteckiego a Inflancką. Policjanci z bydgoskiej drogówki zauważyli pędzącego kierowcę toyoty jadącego lewym pasem. Auto szybko zjechało na prawy pas, a następnie na lewy. Funkcjonariusze zmierzyli mu prędkość. Pomiar wykazał 107 km/h, gdzie obowiązuje na tym odcinku drogi ograniczenie do 50 km/h.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Mężczyzna za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Ponadto, za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film Stracił prawo jazdy. Namierzył go policyjny wideorejestrator

Pobierz plik Stracił prawo jazdy. Namierzył go policyjny wideorejestrator (format mp4 - rozmiar 27.02 MB)

Powrót na górę strony