Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Biłgoraj: Dzielnicowy po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 06.09.2018

Dzielnicowy biłgorajskiej komendy wczoraj w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 34-latka z Biłgoraja. Mężczyzna był poszukiwany nakazem sądu do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Minioną noc spędził w policyjnym areszcie, kolejną spędzi już w Zakładzie Karnym.

Wczoraj około godziny 19:00 dzielnicowy biłgorajskiej komendy, asp. Marek Buszko w czasie wolnym od służby pomagał starszemu małżeństwu, które zwróciło się do niego o pomoc przy zrzuceniu węgla do piwnicy. W trakcie pomocy policjant zauważył idącego ulicą poszukiwanego od prawie miesiąca 34-latka. Dzielnicowy niezwłocznie go zatrzymał i powiadomił o tym fakcie dyżurnego biłgorajskiej jednostki, który na miejsce skierował umundurowany patrol. Policjanci przejęli zatrzymanego i przewieźli go na komendę.

Mężczyzna był poszukiwany od prawie miesiąca nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju do odbycia kilkumiesięcznej kary w Zakładzie Karnym, m.in. za znieważenie policjantów podczas przeprowadzanej interwencji.

Minioną noc poszukiwany 34-latek spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

J.K.

Powrót na górę strony
Polska Policja