Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trafiła do tymczasowego aresztu za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 18.09.2018

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 26-latka, która jest podejrzana o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Kobieta została zatrzymana przez złotoryjskich policjantów. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywała, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 700 porcji amfetaminy oraz 1408 tabletek ecstasy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymanej kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego złotoryjskiej Policji w trakcie działań skierowanych przeciwko przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Złotoryi mogą znajdować się środki odurzające. Na miejscu ujawnili amfetaminę i tabletki ecstasy. Narkotyki były zapakowane w woreczki z zapięciem strunowym i schowane w damskiej torebce.

O posiadanie nielegalnych substancji podejrzana jest 26-letnia złotoryjanka, która została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której w wyniku porcjowania można byłoby uzyskać ponad 700 porcji handlowych tego narkotyku. Zabezpieczono również 1408 tabletek ecstasy.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. W tym ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Wobec kobiety, na wniosek policji i prokuratury, Sąd Rejonowy w Złotoryi zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • zabezpieczone tabletki
  • zabezpieczone tabletki
Powrót na górę strony