Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kibole zatrzymani po bójce na stadionie

Data publikacji 19.09.2018

Po sobotnim meczu piłki nożnej płoccy policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zatrzymali 10 osób, które uczestniczyły w bójce na stadionie. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce. Grozi im do 3 lat więzienia.

W minioną sobotę drużyna Wisły Płock rozgrywała mecz piłki nożnej z drużyną Miedzi Legnica. Podczas spotkania, w rejonie kas doszło do bójki, w której uczestniczyło kilkanaście osób. Uczestnikami bójki byli kibole płockiej drużyny. W czasie tego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

W wyniku podjętych działań, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku,  zabezpieczający spotkanie zatrzymali 9 osób uczestniczących w bójce. Wszyscy zostali doprowadzeni do Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Dalsze czynności prowadzone w sprawie, pozwoliły na zatrzymanie wczoraj dziesiątej osoby. Funkcjonariusze nadal jednak prowadzą ustalenia, nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Wszyscy zatrzymani byli w wieku od 20 do 40 lat. Wszyscy też usłyszeli zarzuty udziału w bójce. W kodeksie karnym przewidziana jest za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: asp. szt. Krzysztof Piasek

Powrót na górę strony