Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bystre oko policjanta

Data publikacji 18.04.2006

Poszukiwany listem gończym przestępca, podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wytwarzaniem i handlem narkotykami został zatrzymany na terenie wesołego miasteczka. Mężczyznę w tłumie rozpoznał policjant, który wraz z rodziną wybrał się na świąteczny spacer. Zatrzymany był prawą ręką "Rogala", szefa grupy przestępczej rozbitej w 2005 r.

Poszukiwany zatrzymany w wesołym miasteczkuJacek D. przyszedł ze znajomymi do wesołego miasteczka przy ul. Rzgowskiej, gdzie wolny czas na świątecznym spacerze spędzało również małżeństwo policjantów. Funkcjonariusz rozpoznał 33-letniego poszukiwanego i wraz z żoną obserwował go przez cały czas jednocześnie wzywając posiłki. Po krótkim czasie na miejscu byli już wywiadowcy, którzy zatrzymali mężczyznę. Wprost z wesołego miasteczka trafił do policyjnego aresztu. Obaj policjanci pracują w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi natomiast policjantka w jednym z komisariatów KMP w Łodzi.

Zatrzymany przez policjanta po służbie Jacek D. to prawa ręka "Rogala". Grupa "Rogala" została zatrzymana na koniec 2005 r. pod zarzutem wytwarzania i handlu narkotykami. Łącznie zatrzymano 25 osób, w tym 22 osoby zostały tymczasowo aresztowane.  Jacek D. jest 26-tą osoba zatrzymaną do grupy przestepczej.  On sam wytwarzał amfetaminę oraz uprawiał konopie indyjskie, a także zajmował się handlem narkotyków. Poszukiwany był od 2005 roku.  
Powrót na górę strony