Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci powstrzymali 61-latka od samookaleczania

Data publikacji 28.09.2018

Natychmiastowa reakcja policjantów zapobiegła dalszemu samookaleczaniu się 61-latka, po tym jak ten nagle zaczął uderzać głową o kratę zabezpieczającą okno w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety w takiej sytuacji niejednokrotnie to właśnie funkcjonariusze oskarżani są o brutalność wobec osoby zatrzymanej. W tym przypadku całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po północy. W pomieszczeniu dla osób zatrzymanych przebywał 61-latek zatrzymany na podstawie nakazu wydanego przez sąd. Mężczyzna miał być doprowadzony do Poradni Leczenia Uzależnień, jednak z uwagi na stan nietrzeźwości, pozostał do wytrzeźwienia.

W pewnym momencie mężczyzna zaczął co chwilę włączać sygnał przywoływania, nie chcąc podać funkcjonariuszom powodu takiego zachowania.

61-latek obserwowany był przez kamery monitoringu. W pewnym momencie  mężczyzna podszedł do okna i zaczął głową uderzać w kratę zabezpieczającą. Policjanci zareagowali natychmiast, powstrzymując go od dalszego samookaleczania. Na miejsce wezwali karetkę pogotowia.

 61-latek decyzją lekarza został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia badań.

  • samookalczający się 61-latek
  • Policjanci powstrzymali 61-latka od samookaleczania
Powrót na górę strony