Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubartów: Pijany traktorzysta jechał po asfalcie z opuszczonym kultywatorem. Zatrzymał go policjant po służbie

Data publikacji 28.09.2018

Policjant z Łęcznej w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego traktorzystę. Mężczyzna jadąc ciągnikiem po asfalcie miał opuszczony kultywator rolniczy. Okazało się, że 63-latek jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Wczoraj po godz. 20:00 w miejscowości Rozkopaczew policjant z Łęcznej w czasie wolnym od służby, wspólnie ze swoim znajomym zatrzymał nietrzeźwego traktorzystę. Funkcjonariusz zauważył kierującego ciągnikiem rolniczym, który jechał bez włączonych świateł całą szerokością asfaltu i miał podłączony i opuszczonym kultywator.

Policjant zaraz po zatrzymaniu kierowcy wezwał na miejsce patrol, który potwierdził jego podejrzenia. Okazało się bowiem, że 63-letni mieszkaniec gm. Ostrów Lubelski miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto, jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Nowy odcinek drogi, którą jechał nieodpowiedzialny kierowca, na szczęście nie został uszkodzony.

Teraz 63-latek za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

E.S.

Powrót na górę strony