Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biłgoraj: Policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma suszu marihuany

Data publikacji 01.10.2018

32-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna został zatrzymany w piątek wieczorem. W jego miejscu zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma suszu marihuany oraz broń palną i amunicję bez zezwolenia. 32 latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

    Biłgorajscy kryminalni ustalili i zatrzymali 32 letniego mieszkańca gminy Biłgoraj. Do zatrzymania mężczyzny doszło w piątkowy wieczór. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 2,5 kg suszu konopi innej niż włókniste. Użyty przez policjantów tester narkotykowy wykazał, że susz posiadany przez mężczyznę jest marihuaną. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna w różnych miejscach na terenie powiatu biłgorajskiego uprawiał krzewy konopi. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 54 krzewy. Niektóre z nich osiągnęły wysokość prawie 3 metrów wysokości. Ponadto w wyniku przeszukania pomieszczeń należących do 32 latka kryminalni ujawnili i zabezpieczyli broń palną – dubeltówkę oraz 35 sztuk amunicji bez zezwolenia.

   Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która nadzoruje śledztwo. Usłyszał zarzuty zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii a także nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

   Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju aresztował 32 latka na okres trzech miesięcy. Mężczyzna stanie przed sądem, za posiadanie znacznej ilości narkotyków a także nielegalne posiadanie broni grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

JK

Powrót na górę strony