Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant na medal!

Data publikacji 02.10.2018

Na koncie ma już 9 medali. 7 złotych, srebrny i brązowy. Takimi osiągnięciami może pochwalić się policjant nowodworskiej drogówki. St. sierż. Krzysztof Grzemiński wyczynowo trenuje sporty siłowe, głównie tzw. martwy ciąg i wyciskanie sztangi w pozycji leżącej. Przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w 2000 roku. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W miniony weekend st. sierż. Krzysztof Grzemiński uczestniczył w Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym. Zawody rozgrywane były w Łukowie, gdzie rywalizowali mundurowi jak i cywile. W sumie nasz policjant zdobył 3 złote medale i jeden srebrny. Startował w konkurencjach tzw. martwy ciąg (240 kg) i wyciskanie sztangi leżąc (182,5kg) w kategorii do 100 kg.

To nie jedyne osiągnięcia naszego policjanta. Jak sam mówi przygodę, która stała się jego pasją poza pracą, rozpoczął w 2000 roku. W zawodach sportowych o zasięgu międzynarodowym, uczestniczy od dwóch lat. Warto tu wspomnieć Mistrzostwa Europy Służb Mundurowych, na których w trójboju siłowym zdobył 5 medali – 4 złote i jeden brązowy.

Aktualnie nasz „Siłacz” szykuje się na kolejne zawody, które odbędą się we Wrocławiu na przełomie października. Tam stanie do walki o Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych.  

Serdecznie gratulujemy Krzyśkowi osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych!

sk/mb

 

Powrót na górę strony