Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sochaczewscy policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

Data publikacji 03.10.2018

Operacyjni z Sochaczewa zlikwidowali dziuplę samochodową i odzyskali dwa pojazdy oraz motocykl, które zostały skradzione na terenie Polski i Niemiec. W jednym z pojazdów znaleziono również narkotyki należące do jednego z podejrzanych.

Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego sochaczewskiej komendy ustalili, że na terenie powiatu gostynińskiego znajduje się dziupla samochodowa. Kilka dni temu operacyjni weszli na teren posesji, gdzie w garażach znaleźli audi A6 skradzione na terenie województwa wielkopolskiego i fiata ducato utraconego na terenie Niemiec. Odzyskano również motocykl ktm, który kilka miesięcy temu został ukradziony na terenie powiatu sochaczewskiego.

Na miejscu zatrzymano 35-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który miał związek ze sprawą. W jednym z samochodów znaleziono również narkotyki należące do podejrzanego. Pojazdy zabezpieczono i odholowano na parking, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 35-latek przyznał się do zarzutów paserstwa, a także posiadania narkotyków. W trakcie dalszych czynności, kryminalni ustalili kolejnego podejrzanego o paserstwo. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Płocka. Jemu również przedstawiono zarzut do którego się przyznał. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci w dalszym ciągu poszukują osób, które są odpowiedzialne za kradzież pojazdów.

 

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

Powrót na górę strony