Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego

Data publikacji 03.10.2018

Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy wypadku samochodowego, do którego doszło 24 sierpnia w Zawierciu. W wyniku zderzenia dwóch osobówek obrażeń ciała doznała 24-letnia kobieta. Sprawca, kierujący skodą wraz z pasażerką i małym dzieckiem zbiegli z miejsca zdarzenia. Wszelkie dodatkowe informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255. Gwarantujemy anonimowość!

Do zderzenia pojazdów doszło 24 sierpnia br. około godz. 10.30 na skrzyżowaniu ul. Daszyńskiego z ul. Skłodowskiej-Curie w Zawierciu. Kierowca srebrnej skody superb wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej oplem. Ranna 24-latka trafiła do szpitala, na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Bezpośrednio po zderzeniu osoby jadące skodą opuściły pojazd i uciekły nie udzielając pomocy poszkodowanej. Wypadek i ucieczkę osób zarejestrowała kamera zainstalowana na pobliskim budynku. Niestety zabezpieczone nagranie jest słabej jakości. Poszukiwany mężczyzna jest krępej budowy ciała i może mieć około 40 lat. Ubrany był w czarną koszulkę i krótkie dżinsowe spodenki. Kobieta, która niosła na rękach małe dziecko była szczupła. Ciemne włosy miała spięte w kok. Ubrana była w jasną koszulkę i jasne krótkie spodenki. Porzucona skoda miała przypięte angielskie tablice rejestracyjne.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

(KWP w Katowicach / aj)

  • Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego
  • Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego
  • Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego
  • Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego

Opis filmu: Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.06 MB)

Powrót na górę strony