Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o postrzelenie kobiety

Data publikacji 04.10.2018

Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku ze zdarzeniem, do którego doszło przedwczoraj w miejscowości Bezpraw w powiecie kołobrzeskim, gdzie kobieta kierując samochodem odniosła rany postrzałowe nóg. Mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego usłyszał zarzut, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po godz. 22.00 kierująca samochodem kobieta odniosła rany postrzałowe nóg. Badanie lekarskie potwierdziło takie obrażenia, prawdopodobnie spowodowane pociskiem śrutowym, na szczęście nie zagrażające życiu pokrzywdzonej.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli ustalenia w tej na początku bardzo zagadkowej sprawie. W środę zatrzymano mieszkańca powiatu kołobrzeskiego, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wstępne ustalenia mogą wskazywać na to, że do zranienia doszło podczas trwającego w okolicy polowania.

Zatrzymany usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dzisiaj czynności będzie wykonywał z podejrzanym prokurator. Do tej pory policjanci przesłuchali kilku świadków oraz zabezpieczyli kilka jednostek broni oraz amunicję.

Policjanci wnioskują o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

(KWP w Szczecinie / mg)

Powrót na górę strony