Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z legnickiej drogówki złotym medalistą 7th European Police & Fire Games 2018 w wyciskaniu sztangi leżąc

Data publikacji 05.10.2018

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, sierż. Paweł Dominiak, wziął udział w 7th European Police & Fire Games 2018. Wycisnął leżąc sztangę ważącą 190kg, zdobywając tym samym złoty medal. Serdecznie gratulujemy!

W dniach 21-29.09. br., na Gibraltarze odbyły się 7th European Police & Fire Games 2018. W zawodach udział wzięli mundurowi zawodnicy z 50 krajów, w 60 różnych dyscyplinach sportowych. W wyciskaniu sztangi leżąc reprezentantem polskiej policji był sierż. Paweł Dominiak, funkcjonariusz legnickiej drogówki. W kategorii wagowej do 125kg i wiekowej 30-39 lat, ważący prawie 117 kg siłacz, wycisnął ciężar o wadze 190kg! Uplasował się tym samym na najwyższym stopniu podium, przywożąc do Polski złoty medal. Sierż. Paweł Dominiak jest dumą i nadzieją polskich służb mundurowych.

Funkcjonariusz sporty siłowe uprawia od kilku lat. Jest ich wielkim pasjonatem, a na treningi poświęca każdą pozasłużbową chwilę. Każdego dnia rozwija i pogłębia swoje możliwości, by w przyszłorocznej światowej edycji Police & Fire Games 2019, ponownie podjąć się trudu zdobycia podium.

W swojej jednostce funkcjonariusz cieszy się dużą sympatią. Policjanci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc. W Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pełni służbę od 2015 roku, gdzie również wykorzystuje i rozwija inną swoją pasję jaką jest jazda motocyklem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

(KWP we Wrocławiu/ aj)

  • Policjant z legnickiej drogówki złotym medalistą
  • Policjant z legnickiej drogówki złotym medalistą
  • Policjant z legnickiej drogówki złotym medalistą
  • Policjant z legnickiej drogówki złotym medalistą
Powrót na górę strony