Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Reprezentacja Policji zwycięska w meczu z pierwszoligową drużyną futsalową AZS

Data publikacji 09.10.2018

W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej w Holandii reprezentacja polskiej Policji rozegrała mecz z pierwszoligową futsalową drużyną AZS Uniwersytet Warszawski.

Drużyny zmierzyły się 7 października br., w hali przy ul. Banacha w Warszawie, w której AZS rozgrywa mecze ligowe. Celem spotkania była weryfikacja formy i ocena wariantów taktycznych przed Mistrzostwami Świata Służb Mundurowych
w Piłce Nożnej Halowej w Holandii.

Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków drużyny AZS. Nasza Reprezentacja umiejętnie się broniła i kontratakowała. Taktyka okazała się skuteczna i po jednej z dynamicznych akcji Rafał Gnap umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Kolejne minuty to zmiany w składzie personalnym i rozwiązaniach taktycznych naszej drużyny. Próby głębokiej obrony, wysokiego pressingu, rozegrań taktycznych oraz stałych fragmentów umożliwiły sprawdzenie szeregu rozwiązań przed wyjazdem do Holandii. Po końcowym gwizdku sędziego na tablicy widniał wspaniały wynik dla Reprezentacji KGP- 4:1. Bohaterem spotkania został Rafał Gnap – zdobywca 3 bramek. Dodatkowe trafienie zostało wykonane przez  Łukasza Pierzyńskiego.

Równolegle do spotkania mężczyzn Reprezentacja polskiej Policji w Piłce Nożnej kobiet odbywała trening w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji Praga – Północ. Dzięki uprzejmości Dzielnicy Praga – Północ nasze Panie doskonaliły warianty taktyczne przed planowanymi wydarzeniami sportowymi.

Wygrane spotkanie mężczyzn z drużyną AZS Uniwersytet Warszawski oraz trening techniczno-taktyczny kobiet umożliwiły wprowadzenie ostatecznych rozwiązań i pomogły w zdobyciu cennego doświadczenia. Selekcjoner Andrzej Kuczyński jest przekonany, że postawa oraz zaangażowanie naszych drużyn zaprocentuje na Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej w Holandii.

Dziękujemy drużynie rywali z AZS Uniwersytet Warszawski oraz trenerowi Maćkowi Karczyńskiemu, byłemu funkcjonariuszowi Policji oraz ABW za cenne uwagi i życzymy powodzenia w kolejnych meczach sezonu 1 ligi!

(Gabinet KGP/ mw)

  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
  • Reprezentacja Policji - mecz z pierwszoligową drużyną futsalową AZS
Powrót na górę strony
Polska Policja