Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 23-latki

Data publikacji 10.10.2018

Policjanci z III komisariatu prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginioną 23-latką, której zaginięcie wczoraj zgłosiła koleżanka. Kobieta wieczorem wyszła z jednej z uczelni i poinformowała telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Zaginiona została odnaleziona po północy przez funkcjonariuszy z OPP w Lublinie.

Wczoraj po godz. 19:20 23-latka wyszła z jednej z lubelskich uczelni i poinformowała telefonicznie swoją koleżankę o zamiarze popełnienia samobójstwa. Zaniepokojona kobieta powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci.

Około godziny 1:00 funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Lublinie odnaleźli zaginioną 23-latkę. Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.  

23-latka została przewieziona do jednego ze szpitali w Lublinie. Jednak ze względu na stan upojenia alkoholowego została odwieziona do Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie.

K.K.

Powrót na górę strony