Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 72-latka

Data publikacji 15.10.2018

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionego 72-latka z gm. Turobin. Mężczyzna został odnaleziony w lesie w obrębie miejscowości Rokitów. Wyziębiony został przekazany pod opiekę lekarzy i przewieziony do szpitala.

Wczoraj wieczorem dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zawiadomienie o zaginięciu 72-letniego mieszkańca gm. Turobin. Mężczyzna około godziny 15.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Zaniepokojona dłuższą nieobecnością rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Z uwagi na to, że 72-latek cierpi na zaniki pamięci zachodziła obawa o jego życie i zdrowie. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci i strażacy. Funkcjonariusze przeczesywali lasy, rozpytywali mieszkańców, sprawdzali zabudowania gospodarcze i pustostany.

Po kilku godzinach w terenie trudno dostępnym w lesie w okolicach miejscowości Rokitów 72-latek został odnaleziony. Mężczyzna znajdował się w zaroślach, był wychłodzony. Policjanci i strażacy udzielili mu pomocy i okryli własnymi kurtkami.

Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przewiozła wyziębionego 72-latka do szpitala.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Powrót na górę strony