Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chełm: Zatrzymany w sprawie zabójstwa

Data publikacji 22.10.2018

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 20-letniej mieszkanki Chełma, która zmarła na skutek rany zadanej nożem. W związku z tym zdarzeniem zatrzymany został mieszkający z nią 22-letni mężczyzna. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

    W sobotę przed północą dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że załoga karetki pogotowia udziela pomocy 20-letniej kobiecie, która została ugodzona nożem. Do zdarzenia tego doszło w wynajmowanej kawalerce na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji kobieta zmarła. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkającego pod tym adresem 22-letniego chełmianina. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.

    Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chełmie. Przestępstwo zabójstwa zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

E.C.

Powrót na górę strony