Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Elbląg: Zajęliśmy II miejsce na 13th FilmAT Festival – uroczysta gala

Film prewencyjny „Tak wyglądają drogowe realia” zajął II miejsce na 13th FilmAT Festival – Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych. W Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Byliśmy na niej.

1,5-minutowy spot „Tak wyglądają drogowe realia” zrealizowany wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu oraz Truso Tv zdobył II nagrodę w kategorii „Road Safety”. Zdecydowało o tym międzynarodowe jury 13th FilmAT Festival – Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych.

Filmowy spot powstał w tym roku. Ma on na celu przypominanie o bezpieczeństwie na drodze. „Tak wyglądają drogowe realia” – to zdanie na pewno na długo pozostanie w pamięci tym, którzy zobaczą film Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Telewizji Truso TV, oraz Domu Pomocy Niezapominajka. Powstał on w ramach miejskiego programu Bezpieczny Elbląg. Podczas festiwalu konkurował on z produkcjami wysokobudżetowymi, więc tym bardziej II nagrodę uznajemy za sukces.

- Dziękujemy osobom, które wystąpiły w spocie, a także tym wszystkim, którzy brali udział przy jego realizacji – mówi Jacek Żukowski redaktor naczelny Truso Tv.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zobaczą spot „Tak wyglądają drogowe realia” zastosują się do jego przesłania i będą nosili elementy odblaskowe.

kn/in

  • Uroczysta gala
    Uroczysta gala
  • Uroczysta gala
    Uroczysta gala
Powrót na górę strony