Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wykorzystał seksualnie 15-latka - jest już w rękach policji

Data publikacji 19.04.2006

Policjanci z Babic zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który najpierw nakłonił 15-latka do spożywania alkoholu, a później wykorzystał seksualnie. Mężczyzna przyznał się do wszystkiego, wcześniej nie był notowany.

Wykorzystał seksualnie 15-latka - jest już w rękach policjiWielokrotnie apelujemy do młodych ludzi o rozsądek i ostrożność. Przypominamy, aby dzieci i młodzież nie nawiązywała przygodnych kontaktów. Spożywanie alkoholu z nieznajomymi jest absolutnie niedopuszczalne.

O tym, jak tragiczne może mieć to skutki świadczy przykład 15-letniego chłopca, który wspólnie ze swoimi kolegami poszedł do domu 23-letniego Sławomira T. Tam spożywał alkohol, a gdy stracił przytomność został wykorzystany seksualnie i okradziony. Poobijany wrócił nad ranem do domu.

Gdy o całej sprawie następnego dnia powiadomili Policję rodzice 15-latka, natychmiast przystąpiono do poszukiwań podejrzanego mężczyzny. W domu go jednak nie było. Funkcjonariusze mimo to dokładnie obserwowali posesję. Mężczyzna wpadł w ręce Policji dzisiaj o 6 rano, gdy po trzech dniach wrócił do mieszkania. Zatrzymany przyznał się do wszystkiego. Jak ustalili prowadzący sprawę policjanci, mężczyzna nie był wcześniej notowany.

Powrót na górę strony