Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieszkanka Bielawy podziękowała swojemu dzielnicowemu

Data publikacji 29.10.2018

Dzielnicowemu bielawskiego komisariatu asp. szt. Arkadiuszowi Szachniewiczowi w oryginalny sposób podziękowała kobieta, wdzięczna za pomoc. Za zaangażowanie i profesjonalizm funkcjonariusz otrzymał ręcznie wykonaną laurkę.

W każdej rodzinie dochodzi czasem do nieporozumień. Niektóre można wyjaśnić samemu, ale zdarzają się i takie, w których potrzebna jest pomoc osób trzecich. Taka sytuacja miała też miejsce w Bielawie. Kobieta, która w wyniku nieporozumień z rodziną utraciła telewizor, zwróciła się o pomoc do swojego dzielnicowego asp. szt. Arkadiusza Szachniewicza. Policjant pochylił się nad problemem, z empatią i zaangażowaniem podjął działania. Dzięki swojemu doświadczeniu w rozwiązywaniu międzyludzkich problemów, szybko i skutecznie pomógł kobiecie, która odzyskała swoje mienie.

Mieszkanka Bielawy za rzetelną służbę, ale też „ludzkie” podejście do problemu osobiście podziękowała policjantowi i wręczyła własnoręcznie wykonaną laurkę. Opisana powyżej sytuacja to kolejny przykład na bardzo dobrą współpracę dzielnicowych z mieszkańcami. Jako policjanci oczywiście dziękujemy Pani Bożenie za słowa uznania i także życzymy wszystkiego dobrego.

(KWP we Wrocławiu / ig)

  • Mieszkanka Bielawy podziękowała swojemu dzielnicowemu
  • Mieszkanka Bielawy podziękowała swojemu dzielnicowemu
  • Mieszkanka Bielawy podziękowała swojemu dzielnicowemu
Powrót na górę strony