Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olecko: Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany

Data publikacji 30.10.2018

Oleccy policjanci zatrzymali 25-latka w związku z posiadaniem przez niego narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 3 kilogramy suszu roślinnego, którego wartość czarnorynkową szacuje się na blisko 100.000 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego oleckiej komendy w minioną niedzielę (28.10.) zatrzymali 25-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2 kilogramy suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał, że narkotyki pochodzą z jego uprawy. W trakcie dalszych czynności mieszkaniec olecka wskazał miejsce, gdzie uprawiał marihuanę i tam policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyku. Policjanci zabezpieczony susz poddali badaniu narkotesterem, który potwierdził, że jest to marihuana.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do lat 10 więzienia.

jsz/in

  • Zabezpieczona marihuana
    Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana
    Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana
    Zabezpieczona marihuana
Powrót na górę strony