Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Święta Służby Cywilnej

Data publikacji 11.11.2018

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk z okazji Święta Służby Cywilnej dziękuje wszystkim pracownikom Policji za sumienną i rzetelną pracę na rzecz polskiej Policji.

Życzenia od Komendanta Głównego Policji

 

KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI

Warszawa, 29 października 2018 roku

 

„Człowiek własną pracą i wysileniem do wszystkiego dojść może."
-Adam Mickiewicz-

 

 

Członkowie Korpusu Służby Cywilnej Pracownicy Policji

 

 

Szanowni Państwo,

11 listopada, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, obchodzimy Dzień Służby Cywilnej. To święto wszystkich urzędników i pracowników cywilnych, którzy swoją codzienną, rzetelną pracą gwarantują sprawne funkcjonowanie administracji publicznej.

Szanowni Państwo,

Polska Policja to nie tylko funkcjonariusze w mundurach, ale też całe grono urzędników i pracowników cywilnych, którzy każdego dnia wspierają naszą formację w działaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom.

Z okazji Święta Służby Cywilnej, które w tym roku ma szczególne znaczenie, gdyż odbywa się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w imieniu kierownictwa Polskiej Policji oraz własnym, pragnę serdecznie podziękować wszystkim członkom Korpusu Służby Cywilnej i Pracownikom Policji za sumienną i rzetelną pracę.

Przyjmijcie proszę słowa uznania za Wasz profesjonalizm i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz wkład w kreowanie pozytywnego wizerunku naszej policyjnej formacji.

W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu wielu sukcesów w pracy zawodowej, satysfakcji z podejmowanych wciąż nowych wyzwań, a w życiu osobistym dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz uśmiechu każdego dnia.

 

Z wyrazami szacunku,

gen. insp. Jarosław Szymczyk

Powrót na górę strony