Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Chełma zdobyła 5 medali Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym

Data publikacji 09.11.2018

5 medali w jednej z rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym zdobyła mł. asp. Iwona Panas policjantka z chełmskiej komendy. Zawody rozgrywane były na Łotwie. Uczestniczyło w nim blisko 200 zawodników, z czego tylko 4 reprezentowało nasz kraj. Pływanie jest pasją naszej policjantki, która jeszcze w tym roku planuje udział w kolejnych zawodach. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych sportowych osiągnięć.

Mł. asp. Iwona Panas na co dzień pełni służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą chełmskiej komendy. Od wielu lat pasjonuje się sportem, a w ostatnim czasie skupiła się na pływaniu. Udział w listopadowych zawodach w jednej z 6 rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym pod egidą Międzynarodowej Organizacji Pływania Zimowego (IWSA) zorganizowany na Łotwie, pozwolił na zdobycie 5 medali.

W swojej kategorii zdobyła 3 medale za zajęcie pierwszego miejsca i 2 za miejsce drugie. W zawodach uczestniczyło blisko 200 osób z całego świata, z czego tylko 4 reprezentowały Polskę. Pływanie odbywało się na otwartych wodach o temperaturze ok. 6-7 stopni przy temperaturze powietrza do 14 stopni. Policjantka intensywnie trenując już teraz planuje udział w kolejnych zawodach pływackich. Jej celem jest ukończenie kolejnych rund Pucharu w 2019 roku. Gratulujemy wygranych i determinacji w dążeniu do celu życząc jednocześnie dalszych sportowych osiągnięć.

(KWP w Lublinie / kp)

 

  • zawodniczki na podium
  • mł. asp. Iwona Panas
  • medale i dyplomy
Powrót na górę strony
Polska Policja