Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chełmińscy policjanci zapobiegli tragedii

Data publikacji 13.11.2018

Chełmińscy policjanci odnaleźli 49-latka, który zamierzał odebrać sobie życie. Mundurowi bezbłędnie wytypowali kierunek, gdzie mógł pójść desperat. Dzięki szybkiemu działaniu mundurowych nie doszło do tragedii.

W sobotę (10.11.18) około 19.00 dyżurny chełmińskiej komendy został powiadomiony o tym, że 49-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego pozostawił w domu list pożegnalny, z treści którego wynikało, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Po uzyskaniu informacji, funkcjonariusze pełniący służbę niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania desperata. Mundurowi trafnie ocenili, że mężczyzna ten może kierować się w rejon mostu na Wiśle, gdzie natychmiast się udali.

W trakcie patrolowania ul. Nad Groblą w Chełmnie policjanci zauważyli poszukiwanego mężczyznę, który potwierdził, że zamierza odebrać sobie życie. Jak się okazało 49-latek był pijany. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wezwane przez mundurowych pogotowie udzieliło mężczyźnie pomocy, po czym trafił on do wytrzeźwienia. Dzięki szybkiej reakcji i zaangażowaniu policjantów nie doszło do tragedii.

Powrót na górę strony