Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 19.11.2018

Już po 4 godzinach od zgłoszenia kluczborscy policjanci odnaleźli zaginioną 28-latkę. Kobietę w nocy szukało ponad 60 policjantów i strażaków. W poszukiwaniach wykorzystano specjalistyczny sprzęt. Zziębniętą kobietę w opuszczonym budynku odnalazł dzielnicowy.

Późnym wieczorem, 18 listopada kluczborscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 28-letniej kobiety, która po kłótni ze swoim partnerem, uciekła do lasu na terenie gminy Byczyna. W związku z tym, I Zastępca Komendanta Policji w Kluczborku mł. insp. Łukasz Gigiel zarządził alarm dla całej jednostki.

Ponad 50 policjantów, wspólnie ze strażakami, podjęło działania. Uczestnicy akcji, wykorzystując kamery termowizyjne, przeszukiwali przez ponad 4 godziny miejsca, gdzie mogła znajdować się zaginiona.

Tuż po północy, po uzyskaniu kolejnej informacji o możliwym miejscu pobytu 28-latki, to dzielnicowy, znając dokładną topografię terenu, wytypował możliwe miejsce przebywania kobieta. Po paru chwilach mł. asp. Arkadiusz Zimoch dotarł na miejsce, gdzie w opuszczonym budynku gospodarczym odnalazł kobietę. 28-latka była mocno wyziębiona, kontakt z nią był bardzo utrudniony, na miejscu niezwłocznie kobiecie została udzielona pomoc medyczna.

28-latka obecnie znajduje się pod opieka lekarzy, jej życiu i zdrowiu już nic nie zagraża.

(KWP w Opolu / kp)

 

Powrót na górę strony