Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar Świata w rękach legnickiego policjanta

Data publikacji 19.11.2018

W międzynarodowych zawodach WORLD CUP WRPF bench press deadlift Złotoryja 2018 legnicki funkcjonariusz - podinspektor Przemysław Kozioł, zdobył Puchar Świata w martwym ciągu. Naczelnik Sztabu Policji jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy i jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

Złotoryja była gospodarzem Pucharu Świata 2018 w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu WRPF bench press deadlift Złotoryja 2018. Ta prestiżowa impreza sportowa zgromadziła wielu siłaczy z różnych państw. Reprezentantem naszego kraju był funkcjonariusz legnickiej komendy, podinspektor Przemysław Kozioł – Naczelnik Sztabu Policji. Nasz policjant dźwignął w martwym ciągu 245 kg, co pozwoliło mu stanąć na najwyższym stopniu podium. Zdobył Puchar Świata WRPF w kat. Open Masters 40-49 lat.

Podinspektor Przemysław Kozioł od 30 lat trenuje trójbój siłowy. Policjant jest członkiem Klubu TKKF Śródmieście w Legnicy. Od kilku lat trenuje pod okiem Tadeusza Huli. Jak sam przyznaje, jego kolejny sukces to wynik systematycznej, ciężkiej pracy oraz determinacji z jaką angażuje się w przygotowanie do startów w każdych zawodach.

Naszemu Koledze serdecznie gratulujemy ostatniego sportowego sukcesu i życzymy kolejnych.

KWP Wrocław / mm

  • policjant na podium
  • policjant na podium
  • policjant na podium
Powrót na górę strony