Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trwa kampania doboru do służby

Data publikacji 28.11.2018

Nasza kampania "Dołącz do nas" trwa od 9 listopada. Dzięki niej przybliżamy pracę funkcjonariuszy z różnych pionów i wydziałów Policji. Pokazując ich codzienną służbę, prezentujemy możliwości rozwoju w naszej formacji. Byliśmy już na uczelniach wyższych, antenach radiowych oraz w studiach telewizyjnych. Na tym jednak nie koniec. Zapoznajcie się z nadchodzącymi wydarzeniami.

Jutro, 29 listopada o godzinie 10:00, zapraszamy do Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, ul. Korfantego 2 (sala audiowizualna), gdzie funkcjonariusze – praktycy, opowiedzą o swojej codziennej służbie. Będzie możliwość wejścia i zobaczenia na własne oczy na czym polega praca w laboratorium kryminalistycznym. Poza tym, wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił na policyjnym symulatorze interwencji i sprawdzić, z jakimi sytuacjami mierzą się na co dzień policjanci.

Kolejne takie spotkanie już 12 grudnia, również w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, przy ulicy Korfantego 2.

Odsłony naszej kampanii "Dołącz do nas", to między innymi "Rozmowa Dnia" w TVP 3 Opole z Komendantem Wojewódzkim Policji w Opolu nadinsp. Jarosławem Kaletą.

Spotkanie na antenie Radia Opole z Naczelnikiem Wydziału Prewencji KWP w Opolu nadkom. Hubertem Adamkiem oraz dowódcą opolskich antyterrorystów kom. Maciejem Mazurem.

W programie "O!polskie o poranku" Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu podinsp. Marzena Grzegorczyk opowiedziała o tym, kto może aplikować i co zrobić by wejść w szeregi opolskiej Policji, a charakter swojej pracy przybliżyła funkcjonariuszka służby dochodzeniowo-śledczej mł. asp. Iwona Biernacka-Marzec oraz przewodnik psa służbowego asp. sztab. Marcin Wiśniewski ze swoim czworonogiem.

Nie zabrakło również spotkań ze studentami. W Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, funkcjonariusze i pracownicy komendy wojewódzkiej, rozmawiali o wymaganiach stawianych kandydatom do służby i ofercie rozwoju w naszej formacji. Przed nami spotkania na Uniwersytecie Opolskim i Politechnice Opolskiej.

Po szczegóły dotyczące rekrutacji zapraszamy tutaj:

  • Trwa kampania doboru do służby
  • Trwa kampania doboru do służby
  • Trwa kampania doboru do służby

Nagranie audio Wypowiedź - st. sierż. Przemysław Kędzior, zespół prasowy KWP w Opolu - Trwa kampania doboru do służby

Pobierz plik Wypowiedź - st. sierż. Przemysław Kędzior, zespół prasowy KWP w Opolu - Trwa kampania doboru do służby (format mp3 - rozmiar 538.98 KB)

Powrót na górę strony