Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podlascy policjanci doskonalili umiejętności strzeleckie

Policyjni instruktorzy doskonalili swoje umiejętności strzeleckie. Mundurowi, w zorganizowanych na terenie jednego z poligonów warsztatach, ćwiczyli w nocy i przy niskiej temperaturze różne warianty eliminowania zagrożenia dla życia ludzkiego.

Policjanci działają zwykle tam, gdzie jest niebezpiecznie, a ich priorytetem jest wyeliminowanie zagrożenia, a także szybkie i skuteczne przeprowadzenie interwencji. W związku z tym podlascy mundurowi stale doskonalą swoje umiejętności.

Policyjni instruktorzy, w ubiegły czwartek na jednym z poligonów doskonalili swoje umiejętności w strzelaniu. Zajęcia zostały zorganizowane przez Wydział Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Głównym celem działań była współpraca policjantów w patrolu w różnych niebezpiecznych dla życia ludzkiego sytuacjach.

Podczas zajęć mundurowi ćwiczyli w warunkach nocnych przy niskiej temperaturze. W warsztatach wzięło udział łącznie dwudziestu policyjnych instruktorów wyszkolenia strzeleckiego z całego województwa podlaskiego. Teraz, zdobyte umiejętności, policyjni instruktorzy wykorzystają w trakcie szkoleń organizowanych w jednostkach macierzystych.

(KWP w Białymstoku / mg)

  • Podlascy policjanci doskonalili umiejętności strzeleckie
  • Podlascy policjanci doskonalili umiejętności strzeleckie

Opis filmu: Podlascy policjanci doskonalili umiejętności strzeleckie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.46 MB)

Powrót na górę strony