Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 8 listami gończymi 23-latek ukrywał się w hotelowym pokoju

Data publikacji 09.01.2019

Ponad 100 miesięcy aresztu grozi zatrzymanemu mężczyźnie, który był poszukiwany 8 listami gończymi wystawionymi przez sądy z całego kraju. 23-latek na swoim koncie ma ponad 150 zarzutów oszustw na jednym z portali internetowych. Miejsce jego pobytu ustalili policjanci z Kraśnika oraz Lublina, którzy zatrzymali oszusta w jednym z podlubelskich hoteli.

Do zatrzymania 23-letniego mieszkańca gminy Wilkołaz doszło wczoraj. Kryminalni z Kraśnika ustalili miejsce, w którym może ukrywać się poszukiwany 8 listami gończymi mężczyzna. Okazało się, że przebywa w jednym z podlubelskich hoteli. Wspólnie z policjantami z wydziału kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali 23-latka w jednym z pokoi. Mężczyzna zamknął się w nim i nie chciał otworzyć drzwi, dlatego też stróże prawa zmuszeni zostali siłą wejść do środka. Prosto z hotelu 23-latek trafił do kraśnickiej komendy.

Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna ma na swoim koncie ponad 150 zarzutów oszustw przy sprzedaży fikcyjnych towarów na jednym z portali internetowych. Zatrzymany oferował do sprzedaży sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe, kosy spalinowe i inne przedmioty, których faktycznie nie posiadał. 23-latek pobierał należności jednocześnie nie wysyłając zakupionych przez pokrzywdzonych towarów. Przestępca działał od początku 2017 roku, oszukując ludzi w całym kraju. Sądy prowadzące jego sprawy orzekły wobec niego ponad 100 miesięcy aresztu. 23-latek został już przewieziony do aresztu.

Film Poszukiwany 8 listami gończymi 23-latek ukrywał się w hotelowym pokoju

Pobierz plik Poszukiwany 8 listami gończymi 23-latek ukrywał się w hotelowym pokoju (format mp4 - rozmiar 4.4 MB)

Powrót na górę strony