Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań: 54-latek został odnaleziony przez przysuskich policjantów

Data publikacji 16.01.2019

Dzięki sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej, przysuscy policjanci odnaleźli 54-latka, którego zaginięcie zgłosiła jego rodzina. Mieszkaniec Politowa opuścił miejsce zamieszkania i nie było z nim żadnego kontaktu. Szybka wymiana informacji oraz liczne siły i środki służb mundurowych zaangażowane w akcję przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia poszukiwań.

We wtorkowy wieczór przysuscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 54-letniego mieszkańca wsi Politów. Rodzina poinformowała mundurowych, że mężczyzna wyszedł z domu około godziny 15:30 i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania za zaginionym mężczyzną. Funkcjonariusze poszukiwania rozpoczęli od rozpytania rodziny i sąsiadów, a także od sprawdzania okolicznych lasów. Ok. godz. 3 policjantka biorąca udział w poszukiwaniach, zauważyła idącego rowem mężczyznę, przypominającego rysopisem zaginionego 54-latka. Przypuszczenia policjantki potwierdziły się. Był to zziębnięty i przemoczony mieszkaniec Politowa. Na całe szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. Został odwieziony do rodziny.

Autor: asp. Aneta Wilk

Powrót na górę strony