Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Grodkowa pomagają rodakom na kresach

Data publikacji 17.01.2019

Policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Grodkowie już po raz kolejny włączyli się w akcję „Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach”. Paczki trafiły do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Szkolenia Praktycznego w Grodkowie. Stamtąd pojadą do naszych rodaków za wschodnią granicą.

Od kilku już lat mieszkańcy Grodkowa pomagają naszym rodakom na Kresach. W tym roku, w tą akcję włączyli się również policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Grodkowie.

Cel jest szlachetny – pomoc potrzebującym Polakom za wschodnią granicą. Każdy kto zdecydował się pomóc, przekazał produkty najbardziej potrzebne w codziennym życiu – artykuły spożywcze i środki higieniczne, a dla najmłodszych słodkości.

Paczki z darami, przygotowanymi przez funkcjonariuszy i pracowników cywilnych z grodkowskiego komisariatu, trafiły do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia w Grodkowie. Teraz koordynator akcji, Pani Danuta Trzaskawska zadba o to by stamtąd paczki wyruszyły za wschodnią granicę i zostały przekazane naszym rodakom.

(KWP w Opole/ mw)

  • Policjanci z Grodkowa pomagają rodakom na kresach
  • Policjanci z Grodkowa pomagają rodakom na kresach
Powrót na górę strony