Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze – apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 22.01.2019

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj tuż przed godziną 6.00 na ulicy Lipowej w Płochocinie. W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł jeden z kierowców. Jego pasażerka oraz drugi kierowca zostali ranni. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. To pierwszy tak tragiczny wypadek w tym roku na terenie powiatu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Dzisiaj tuż przed godziną 6.00 rano na ulicy Lipowej w Płochocinie, jest to droga wojewódzka numer 701, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca osobowego volkswagena. Jego pasażerka i kierowca busa zostali ranni. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu zdarzenia od kilku godzin trwają czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny jest prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku. Na czas prowadzonych czynności zorganizowany został objazd ulicą Mostową, Długą i Ogrodową.

Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00 (czynny całą dobę). Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

/ego/mb

 

 

Powrót na górę strony